Aquapark Tatralandia

Privát 66 je vzdialený len 1km od najväčšieho aquaparku na Slovensku. Aquapark Tatralandia disponuje krytými bazénmy s termálnou vodou, tropickým svetom s bazénmy naplnenými slanou vodou, saunovým svetom, umelou surfovacou vlnou aj topogánmi a šmykľavkami, ktoré fungujú celoročne. Počas leta je funkčné aj množstvo vonkajších tobogánov a atrakcií.

Zistiť viac

Termal park Bešeňová

Bešeňová ponúka odpočinok v 9 bazénoch s termálnou alebo priezračnou vodou s teplotou až do 40 °C. Termálna voda hnedočervenej farby obsahuje veľké množstvo minerálnych látok, čomu sa poteší vaša pleť, pohybové aj dýchacie ústrojenstvo. Energiu načerpáte v saunovom svete v 6 suchých alebo parných saunách a počas 50. relaxačných procedúr. V Bešeňovej nájdete aj zábavu pre všetkých členov rodiny na 7 toboganoch, v bazéne s vlnobitím.

Zistiť viac

Ski-resort Jasná

Jasná je najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku. Dominantou strediska je vrchol Chopok, kde je nová panoramatická terasa s reštauráciou. Na vrchol Chopku vás pohodlne dopraví lanovka. Stredisko ponúka množstvo atrakcií aj počas letnej sezóny.

Zistiť viac

ZOO Kontakt

Jedinečná ZOO KONTAKT na Slovensku je miestom, kde sa návštevníci zoznámia so svetom zvierat úplne zblízka. Len v ZOO v Liptovskom Mikuláši, priamo pri obľúbenej Tatralandii, zažijú návštevníci priamy kontakt so zvieratami, ktoré sa narodili v ľudskej opatere a bez človeka by v prírode neboli schopné prežiť. V kontaktnej ZOO čaká na návštevníkov viac ako 400 zvierat, od bežných druhov až po exotické. ZOO plná zážitkov je otvorená 365 dní v roku.

Zistiť viac

Liptovská Mara

Liptovská Mara je vodné dielo medzi Liptovským Mikulášom a Ružomberkom, ktoré sa nazýva aj “Liptovské more”. Na Liptovskej Mare sú široké možnosti rybolovu, taktiež tu môžete absolvovať vyhliadkovú plavbu loďou z prístavu v Liptovskom Trnovci. V lete priehrada ponúka široké možnosti pre vodné športy ako kúpanie, člnkovanie, surfovanie, jazdu na vodných skútroch a iné.

Zistiť viac

Národný park Nízke Tatry

Národný park Nízke Tatry (NAPANT) je najrozľahlejší slovenský národný park, rozprestierajúci sa na strednom Slovensku. Jeho najväčšou atrakciou sú početné krasové javy s viacerými jaskyňami. Fyzicky zdatnejší turisti môžu vystúpiť na najvyššie nízkotatranské končiare Chopok a Ďumbier, ktoré ponúkajú atraktívne výhľady takmer na polovicu Slovenska a sú súčasťou najkrajšej slovenskej hrebeňovky. Najväčším bohatstvom parku sú viaceré jaskyne, z ktorých najznámejší je komplex Demänovských jaskýň.

Zistiť viac

Privat 66

Free HTML5 Bootstrap Template

Privát 66 sa nachádza na okraji Liptovského Mikuláša, v tichej prímestskej časti Liptovská Ondrašová. Poskytuje celoročné ubytovanie v samostatnom objekte pre 8 až 10 ľudí. Privát mimo iným disponuje aj samostatným zabezpečeným parkoviskom v areáli objektu.

Vďaka svojej polohe je privát výbornou východiskovou základňou pre turistov do Nízkych a Západných Tatier, ako aj pre nadšencov vodných športov a atrakcií na Liptovskej Mare, Aquaparku Tatralandia alebo termálneho kúpaliska Bešeňová.